karatewado
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
     
AZ I.C. TATAMI SPORTEGYESÜLET
     
FÉNYKÉPEK ÚJ

Kedves Látogatóink!

A fényképeket a FOTÓK sorra kattintva tekinthetitek meg.  

Örömmel feltesszük a szülők által készített képeket. A geburthagnes@gmail.com címre várjuk azokat.

     
ÉRDEKLŐDŐKNEK

Kedves Szülők és Gyermekek!

Kedves Érdeklődők!

Egyesületünkben a tagfelvétel folyamatos.

Szeretettel várjuk a gyermekekeket és felnőtteket kezdő karate edzéseinkre.

Hívják a 0670-388-1188-as számot, és jönnek el hozzánk egy ingyenes próbafoglalkozásra.

SZERETETTEL VÁRUNK MINDENKIT!

     
EDZÉSEK A 2014-2015. TANÉVBEN
     
NAPTÁR
2014. Október
HKSCPSV
29
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
<<   >>
     
ÓRA
     
SZÁMLÁLÓ
Indulás: 2011-09-01
     
TÁRSALGÓ
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
     
VIZSGASZABÁLYZAT
     
TAGSÁGUNK

Az I.C. TATAMI SE tagja a Magyar Karate Szövetségnek.

www.karate.hu

Az I.C. TATAMI SE 2012. január 16-tól tagja a Magyar Wadokai Karate Szövetségnek.

SZÖVETSÉGÜNK TAGJAI:

GYÉMÁNTLÓTUSZ SE: www.gyemantlotusz.com

NOVA SE: www.wado-kai.hu

PIRAMIS SE: www.pse.info.hu

TORONY SE: www.toronysportegylet.gportal.hu

     
BARÁTAINK

 Genki WKSZE

Vezetője: Jakab Attila 2. dan

Honlap: www.genki.hu

 

Claymore SE

Vezetője: Dr. Kövesdi József 5. dan

Honlap: www.claymore.hu

     
GYÁLI EDZŐTERMÜNK

RECEPCIÓ

EDZŐTEREM

     
HÁTTÉRZENE
     
I.C. Tatami - Genki Verseny eredményei

I. C. TATAMI - GENKI KARATE VERSENY

2013. január 26.

Versenyeredmények

 

1. csoport (2009-ben és 2008-ban született lányok és fiúk)

 

Erőnlét

1. Halmi Zsófia

2. Hangyál Zsófia

3. Halmi Patrick

 

Szivacs kumite

1. Hangyál Zsófia

2. Halmi Zsófia

 

2. csoport (2007-ben született lányok)

 

Kihon

1. Horváth Széki Patrícia

2. Szabó Eszter

 

Erőnlét

1. Szabó Eszter

2. Horváth Széki Patrícia

 

Szivacs kumite

1. Horváth Széki Patrícia

2. Szabó Eszter

 

3. csoport (2007-ben született fiúk)

 

Kihon

1. csoport

1. Bankó Richárd

2. Pap Márton

3. Bánszki Zsombor (GENKI)

 

2. csoport

1. Sárkány Teó

2. Sponga Máté

 

Erőnlét

1. Bankó Richárd

1. Sponga Máté

2. Pap Márton

2. Sárkány Teó

 

Szivacs kumite

1. Bánszki Zsombor (GENKI)

2. Pap Márton

2. Sponga Máté

3. Sárkány Teó

3. Bankó Richárd

 

4. csoport (2006-ban született lányok)

 

Kihon

1. Tóth Lea

2. Bihari Diána

3. Zvara Karola

3. Jakab Anasztázia (GENKI)

 

Erőnlét

1. Zvara Karola

 

Szivacs kumite

1. Bihari Diána

2. Jakab Anasztázia (GENKI)

3. Zvara Karola

 

Kumite

1. Tóth Lea

2. Zvara Karola

 

5. csoport (2006-ban született fiúk)

 

Kihon

1. csoport

1. Furka Márton

2. Bolla Dániel

3. Hadházi Levente (GENKI)

3. Majercsák Máté (GENKI)

 

 

2. csoport

1. Mézinger Ádám

2. Heusz Levente (GENKI)

3. Bozsó Boldizsár (GENKI)

 

3. csoport

1. Tomoga Mátyás

2. Czutor Dániel (GENKI)

3. Horváth Marcell (GENKI)

 

4. csoport

1. Lytwyn Dominik

2. Venczel Dániel

3. Felhőfi-Kiss Lénárd (GENKI)

 

Erőnlét

1. csoport

1. Lytwyn Dominik

2. Bolla Dániel

3. Bozsó Boldizsár (GENKI)

3. Tomoga Mátyás

 

2. csoport

1. Furka Márton

2. Venczel Dániel

3. Mézinger Ádám

3. Felhőfi-Kiss Lénárd (GENKI)

 

Szivacs kumite

1. csoport

1. Furka Márton

2. Majercsák Máté (GENKI)

3. Hadházi Levente (GENKI)

3. Felhőfi-Kiss Lénárd (GENKI)

 

 

2. csoport

1. Bozsó Boldizsár (GENKI)

2. Lytwyn Dominik

3. Mézinger Ádám

3. Heusz Levente (GENKI)

 

3. csoport

1. Tomoga Mátyás

2. Czutor Dániel (GENKI)

3. Horváth Marcell

3. Venczel Dániel

 

Kumite

1. Furka Márton

2. Venczel Dániel

3. Lytwyn Dominik

 

6. csoport (2005-ben született lányok)

 

Kihon

1. Balázs Blanka

2. György Ildikó

3. Boros Enikő

3. Popovics Pálma (GENKI)

 

Erőnlét

1. György Ildikó

2. Orbán Dominika

3. Balázs Blanka

 

Szivacs kumite

1. György Ildikó

2. Popovics Pálma (GENKI)

 

Kumite ?

 

7. csoport (2005-ben született fiúk I. szint)

 

Kihon

1. Fórizs Dániel

2. Döbörhegyi Bence

3. Lakits Zsolt

3. Hegedűs Dominik

 

Erőnlét

1. Kurtán Gergő

2. Lakits Zsolt

2. Fórizs Dániel

3. Hegedűs Dominik

3. Döbörhegyi Bence

 

Szivacs kumite

1. Lakits Zsolt

2. Hegedűs Dominik

3. Döbörhegyi Bence

3. Kurtán Gergő

 

8. csoport (2005-ben született fiúk II. szint)

 

Kihon

1. Hrustinszki Ádám (GENKI)

2. Miklósi Krisztián

2. Félegyházi Márton

3. Monostori Márk

3. Gyarmati István

 

Erőnlét

1. Vékony Milán

2. Mikósi Krisztián

2. Félegyházi Márton

3. Hrustinszki Ádám (GENKI)

3. Monostori Márk

 

Szivacs kumite

1. csoport

1. Félegyházi Márton

2. Hrustinszki Ádám (GENKI)

3. Szabó Ádám

3. Gyarmati István

 

2. csoport

1. Vékony Milán

2. Miklósi Krisztián

 

Kata

1. Hrustinszki Ádám (GENKI)

2. Szabó Ádám

 

Kumite

1. Miklósi Krisztián

2. Szabó Ádám

3. Hrustinszki Ádám

3. Vékony Milán

 

9. csoport (2005-ben született fiúk III. szint)

 

Kihon

1. csoport

1. Antaly Vajk

2. Bartók Krisztián

3. Lahovicz Máté

3. Rácz Norbert

 

2. csoport

1. Balogh Ádám

2. Szarvas László (GENKI)

3. Lukács Ádám

3. Kádár Kevin

 

Erőnlét

1. csoport

1. Balogh Ádám

2. Szarvas László (GENKI)

3. Lukács Ádám

 

2. csoport

1. Rácz Norbert

2. Bartók Krisztián

3. Lahovicz Máté

 

Szivacs kumite

1. csoport

1. Rácz Norbert

2. Kádár Kevin

3. Bartók Krisztián

 

2. csoport

1. Szarvas László (GENKI)

2. Lukács Ádám

3. Lahovicz Máté

3. Balogh Ádám

 

Kata

1. csoport

1. Antaly Vajk

2. Bartók Krisztián

3. Balogh Ádám

 

2. csoport

1. Lukács Ádám

2. Lahovicz Máté

3. Szarvas László (GENKI)

 

Kumite

1. csoport

1. Antaly Vajk

2. Bartók Kirsztián

3. Kádár Kevin

3. Balogh Ádám

 

2. csoport

1. Rácz Norbert

2. Szarvas László (GENKI)

3. Lukács Ádám

3. Lahovicz Máté

 

10. csoport (2004-2001-ben született lányok)

 

Kihon

1. csoport

1. Halmi Flóra

2. Horváth Széki Laura

3. Boros Anna

3. Kósa Boglárka

 

2. csoport

1. Katona Réka

2. Nagy Eszter

 

 

Erőnlét

1. Horváth Széki Laura

2. Kósa Boglárka

3. Halmi Flóra

3. Boros Anna

 

Kata

1. Halmi Flóra

2. Horváth Széki Laura

3. Nagy Eszter

 

Szivacs kumite

1. Halmi Flóra

2. Németh Mónika

3. Katona Réka

3. Kósa Boglárka

 

Kumite

1. Orbán Dominika

2. Nagy Eszter

3. Halmi Flóra

3. Ruth Lili

 

11. csoport (2000-ben született lányok)

 

Kihon

1. Cseh Viktória

2. Antaly Gréta

3. Buga Viktória

3. Novák Réka

 

Kata

1. Antaly Gréta

2. Cseh Viktória

3. Buga Viktória

3. Novák Réka

 

Kumite

1. Antaly Gréta

2. Buga Viktória

3. Novák Réka

3. Cseh Viktória

 

12. csoport (2004-ben született fiúk)

 

Kihon

1. Csiznier Dominik

2. Halmi Kristóf

3. Szabó Máté

3. Mészáros Bálint

 

Kihon (utánpótlás)

1. Márkus Dániel

2. Bihari Vilmos

3. Téglási Márk (GENKI)

 

Erőnlét

1. Csiznier Dominik

2. Halmi Kristóf

2. Mészáros Bálint

3. Vitális Zsombor

3. Márkus Dániel

 

Szivacs kumite

1. csoport

1. Mészáros Bálint

2. Bihari Vilmos

3. Márkus Dániel

 

2. csoport

1. Csiznier Dominik

2. Szabó Máté

3. Halmi Kristóf

3. Téglási Márk (GENKI)

 

Kumite

1. Csiznier Dominik

2. Szabó Máté

3. Márkus Dániel

 

Kata

1. Halmi Kristóf

2. Szabó Máté

(pontegyezés miatt)

 

13. csoport (2003-ban született fiúk)

 

Kihon

1. Makkay Olivér

2. Fényes Lúcián

3. Kovács Márk

3. Ercsei Bence

 

Erőnlét

1. Fényes Lúcián

2. Ádám Dominik (GENKI)

3. Kovács Márk

3. Ercsei Bence

 

Szivacs kumite

1. Fényes Lúcián

2. Ercsei Bence

 

Kumite

1. Makkay Olivér

2. Fényes Lúcián

3. Ádám Dominik (GENKI)

 

Kata

1. Fényes Lúcián

2. Makkay Olivér

3. Ádám Dominik (GENKI)

 

14. csoport (2002-2001-ben született fiúk)

 

Kihon

1. csoport

1. Buga Péter

2. Bartók Roland

3. Bakos Bence

3. Farkas Dávid (GENKI)

 

 

2. csoport

1. Mantics András

2. Plachi Szilárd (GENKI)

3. Harsányi Kristóf

 

Erőnlét

1. Bartók Roland

 

Szivacs kumite

1. Bartók Roland

2. Bakos Bence

 

Kumite

1. csoport

1. Buga Péter

1. Szabó Benedek

2. Bartól Roland

3. Farkas Dávid (GENKI)

 

2. csoport

1. Mantics András

2. Nagy Norbert

3. Papp Csongor

3. Plachi Szilárd (GENKI)

 

Kata

1. csoport

1. Szabó Benedek

2. Buga Péter

3. Bartók Roland

3. Bakos Bence

 

2. csoport

1. Papp Csongor

2. Mantics András

3. Nagy Norbert Patrik

 

15. csoport (1999-1998-ban született fiúk)

 

Kihon

1. Nagy Krisztián (GENKI)

2. Kovács Levente

3. Kerekes Antal

 

Kata

1. Nagy Krisztián (GENKI)

2. Kovács Levente

 

Kumite

1. Nagy Krisztián

2. Kovács Levente

3. Kerekes Antal

 

16. csoport (felnőtt nők I. kategória)

 

Kihon

1. csoport

1. Nagy Mónika

2. Bihariné Kiss Viktória

3. Csiznier-Kovács Andrea

 

2. csoport

1. Bugáné Torkos Beáta

2. Bakos Zoltánné

3. Széki Szilvia

 

Kata

1. Bihariné Kiss Viktória

2. Bakos Zoltánné

3. Nagy Mónika

3. Bugáné Torkos Beáta

 

Kumite ?

 

 

17. csoport (felnőtt férfiak I. kategória)

 

Kihon

1. Halmi István

2. Kovács Sándor

 

Kata

1.  Halmi István

2. Kovács Sándor

 

Kumite ?

 

18. csoport (felnőtt nők II. kategória)

 

Kumite

1. Bereczné Dobai Eszter

2. Holló Zsuzsanna

3. Ungvári Magdolna

3. Antalyné Földi Katalin

 

Kata

8. kyu

1. Holló Zsuzsanna

2. Antalyné Földi Katalin

 

7. kyu

1. Zsiba Cintia

2. Ungvári Magdolna

3. Szántainé Petrényi Andrea

 

6-5. kyu

1. Mátraházi Magdolna

2. Bereczné Dobai Eszter (GENKI)

 

19. csoport ( felnőtt férfiak II. kategória)

 

Kata

1. Széki Csaba

2. Jakab Gergely

3. Szántai László

3. Zsiba Péter

 

Kumite

1. Jakab Gergely

2. Széki Csaba

 

20. csoport (2005-2004-ben született színesövesek)

 

Kihon

1. Szász Alexandra

2. Oláh Bence (GENKI)

3. Labát Attila (GENKI)

 

Kumite

1. Oláh Bence (GENKI)

2. Szász Alexandra

3. Labát Attila (GENKI)

 

Kata

1. Szász Alexandra

2. Oláh Bence (GENKI)

3. Labát Attila

 

21. csoport (2003-2002-ben született színesöves lányok)

 

Kihon

1. Balogh Eszter

2. Tóth Noa

3. Magyari Zsófia

 

Kumite

1. Balogh Eszter

2. Magyari Zsófia

3. Tóth Noa

 

Kata

1. Balogh Eszter

2. Tóth Noa

3. Magyari Zsófia

 

 

22. csoport (2003-2002-ben született fiúk)

 

Kihon

1. Zsiba Péter

2. Budaházy Béla

3. Ács Bence (GENKI)

3. Móricz Marcell (GENKI)

 

Kumite

1. Budaházy Béla

2. Móricz Marcell (GENKI)

2. Tóth Máté (GENKI)

3. Makarész Ádám (GENKI)

3. Ács Bence (GENKI)

 

Kata

1. Budaházy Béla

2. Zsiba Péter

3. Tóth Máté (GENKI)

3. Móricz Marcell (GENKI)

 

23. csoport (2001-1998-ban született színesöves lányok)

 

Kumite

1. csoport

1. Fekete Zsófia

2. Varga Réka

3. Jakab Kata

 

2. csoport

1. Pap Dorottya

2. Szántai Luca

3. Jakab Réka

3. Üveges Gréta

 

Kata

1. Varga Réka (GENKI)

2. Pap Dorottya

3. Üveges Gréta

3. Fekete Zsófia

 

24. csoport (2001-ben született színesöves fiúk)

 

Kata

1. Oláh Árpád

2. Iszlai Áron

3. Ungvári Gergő

 

Kumite

1. csoport

1. Oláh Árpád

2. Iszlai Áron

3. Berecz Gergely Gábor (GENKI)

3. Képes Bence (GENKI)

 

2. csoport

1. Csipák János

2. Pap János

3. Széki Patrik

3. Ungvári Gergő

     
GONDOLAT

"Az út, hogy gyakoroljuk a küzdőművészetet,
nem a harcon keresztül vezet.
Magunkban kell keresnünk

a békét és a harmóniát.
Keressük azt."

 

Hironori Otsuka

 

(A Wado karate alapítója)

"A múlton nem rágódom,

a jelenben élek,

és terveim vannak még a jövőben."

 

 

"A különbség

a lehetetlen és a lehetséges között

az egyén akarata."

 

     
INSTRUKTORAINK

SHUZO IMAI MESTER 8. DAN

 

     
TÁMOGATÓINK

KÖSZÖNJÜK SZÉKELY SÁNDOR ÚRNAK,

A SZÉKELY BUDO-SPORT KFT. VEZETŐJÉNEK TÁMOGATÁSÁT!

KÜZDŐSPORT ÉS HARCMŰVÉSZETI ÁRUHÁZ

www.budopest.hu

KÖSZÖNJÜK A XVIII. KERÜLET ÉS GYÁL ÖNKORMÁNYZATAINAK A TÁMOGATÁSÁT!

     
ÉVZÁRÓ 2011/2012.

 

     
ÉVZÁRÓ 2012/2013.

     
ÉVZÁRÓ 2013/2014.
Tartalom
     

*OKTÓBERI NYEREMÉNYJÁTÉK* "IDE MINDIG ÉRDEMES BENÉZNI!" Picur Mini ABC Nyitva:mindennap 5-21h-ig Bp. IV. Nádor u. 87    *****    Egymillióan az internetadó ellen - Nemzeti összefogás az internetadó bevezetése ellen. Like-old facebook oldalunkat. - Egymillióan az internetadó ellen - Nemzeti összefogás az i    *****    Regisztrálj a szamlazz.hu-n és használj egy kiváló, naprakész számlázó szoftvert akár teljesen ingyen!    *****    ILYEN OLDALT MÉG NEM LÁTTÁL!!! NEM MERED MEGNÉZNI!!! :O ILYEN OLDALT MÉG NEM LÁTTÁL!!! NEM MERED MEGNÉZNI!!! :O HIHETETL    *****    http://littleblackfashion.blog.hu. Minden ami divat!    *****    ARROW OLICITY EGY RAJONGÓI OLDAL FELICITY&OLIVER KAPCSOLATÁRÓL ARROW OLICITY    *****    Térburkolat készítés - Kertépítés - Víz-, gáz- és központifûtés szerelés    *****    Tetõfedés - Kõmûves munkák - Festés - Burkolás - Villanyszerelés - Speciális tisztítás    *****    Dokumentummentés - Helyreállítás - Építés - Bontás - Felújítás - Házépítés - Lakásfelújítás - Generál kivitele    *****    Penészmentesítés - Épületszárítás - Palabontás - Szagtalanítás - Ózonkezelés - Fertõtlenítés - Könyvek tisztítása    *****    Mûszaki eszközök tisztítása - Gépek tisztítása - Koromeltávolítás - Kármentesítés - Tûzkár utáni takarítás - Ért&eac    *****    Tûzkármentesítés - Vízkármentesítés - Azbesztmentesítés - Ipari tisztítás - Bútorok tisztítása - Mûszaki eszközök tisztít&a    *****    {BLOG} - Elõre felnõtté válás útján, ami hót' ziher, hogy tele van buktatókkal - {BLOG}    *****    A tenyeremben a hullócsillagok, mint hunyorító durcás kismadár*-eszmefuttatások egy gimnazista lány klaviatúrájából-KATT    *****    SZÍNHÁZ!!! Békés Pál: A nõi partõrség szeme láttára címû komédiája a Kispesti Vigadóban 2014. október 18-án 19 órakor!    *****    SZÍNHÁZ!!! Békés Pál: A nõi partõrség szeme láttára címû komédiája a Kispesti Vigadóban okt. 18-án 19 órakor!!!    *****    MERCEDES LAMBRE | a VIOLETTALudmila-ja | MERCEDES LAMBRE | a VIOLETTA Ludmila-ja | MERCEDES LAMBRE |    *****    Melyik a kakukktojás? Szombat 15:00-ig írd meg, és nyerj! Ha írásra vagy fotózásra adnád a fejed, nevezz a versenyekre!    *****    ~ Az álmok mindig azért jönnek, hogy elrendezzék a fejünkben azt a sok zûrzavart, amit a napi események okoztak... ~    *****    SZÍNHÁZ!!! Békés Pál: A nõi partõrség szeme láttára címû komédiája okt. 18-án, szombaton 19-kor a Kispesti Vigadóban!